Złote zawieszki na łańcuszek – na co zwrócić uwagę?

złote wisiorki

Wisiorki ze złota i innych kruszców towarzyszą kobietom niemalże codziennie. Szeroki wybór w tym zakresie pozwala na dopasowanie najlepszej opcji zarówno do eleganckiego stroju wieczorowego, jak i codziennego ubioru. Tego typu biżuterię można połączyć z kolczykami i bransoletką, tworząc niepowtarzalną stylizację.

Jaki wzór zawieszki wybrać?

Zawieszka ze złota może być bardziej ozdobna lub niezwykle prosta. Tak zwane celebrytki, które cieszą się w ostatnich latach ogromną popularnością, są raczej proste. Z reguły to niewielkie, niezbyt skomplikowane figury (na przykład serca), z ewentualnym dodatkiem kamieni. Fanki symboliki mogą zdecydować się na przykład na zawieszkę ze złota w kształcie czterolistnej koniczyny czy połączonych ze sobą serc, symbolizujących miłość.

Panie, które cenią nieco bardziej ozdobną biżuterię, mogą wybrać złotą zawieszkę na łańcuszku wysadzaną kamieniami szlachetnymi. Taka ozdoba pięknie mieni się w słońcu, a odpowiednio dopasowana, podkreśla całą resztę stroju.

Złote zawieszki na łańcuszek – na co dzień i od święta

Złote wisiorki od Ergold mogą być noszone zarówno na co dzień, jak i na większe okazje, jednak warto je odpowiednio dopasować. O ile codzienna biżuteria powinna być raczej skromna i niezbyt rzucająca się w oczy, o tyle ta bardziej elegancka – może przykuwać uwagę.

Świetnym wyborem będzie na przykład złota zawieszka w kształcie okręgu, z kamieniem szlachetnym pośrodku. Umieszczona na długim łańcuszku, będzie stanowić idealną ozdobę dekoltu w każdej eleganckiej sukience.