Szafka pod telewizor, komoda, a może stolik?

Telewizor trzeba na czymś postawić, chociaż można go również powiesić na ścianie. W każdym przypadku będzie potrzebna wystarczająca powierzchnia do tego, aby mieć w jednym miejscu wszystkie sprzęty, okablowanie i rozmaite akcesoria. Najczęściej wybór pada na szafkę pod telewizor, ale możliwości jest oczywiście więcej. Niektórzy wybierają komodę, inni stawiają odbiornik na stoliku. Istotne jest to, aby wybrany mebel został dobrany do wielkości telewizora i metrażu pomieszczenia. Oczywiście znaczenie mają również indywidualne preferencje użytkowników, aranżacja wnętrza. Mebel ma być wytrzymały i stabilny, jego walory estetyczne również są bardzo istotne.

Na czym postawić telewizor?

Obecnie można przebierać w różnych rodzajach mebli pod telewizor. Różnią się one pod wieloma względami: kolorystyką, wymiarami, jakością wykonania, użytymi materiałami itd. Bardzo ważna jest również pojemność mebla, jego maksymalne obciążenie. Na uwadze trzeba mieć liczne półki i szuflady. Jak widać, jest sporo kwestii, na które należy zwracać uwagę. Szafka pod telewizor z DutchHouse to częsty wybór. Trzeba zadbać o to, aby była ona dostatecznie duża. Należy upewnić się, czy odbiornik się na niej zmieści. Najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie większej szafki, aby mieć jeszcze wolną przestrzeń do postawienia innych sprzętów i akcesoriów.

Najczęściej na meblu stoją głośniki, konsola do gier, odtwarzacz DVD, modem itd. Nie można też zapomnieć o okablowaniu. Wiele osób decyduję się na zastąpienie szafki pod telewizor komodą. W przypadku tego mebla można liczyć na więcej półek i szuflad. Nie będzie wobec tego problemu z pomieszczeniem kolekcje filmów, płyt i gier. Znajdzie się też miejsce na ładowarki, dokumenty i różne drobiazgi. Kolejną opcją jest stolik RTV, który sprawdzi się przede wszystkim przy niewielkim metrażu. Jeśli ktoś nie potrzebuje sporej ilości miejsca do przechowywania, to stylowy stolik będzie wystarczający. Mniejsze stoliki są pozbawione półek, ale w sprzedaży znajdują się też bardziej rozbudowane modele, które pomieszczą zarówno odbiornik telewizyjny, jak i niezbędne drobiazgi.