Płatki higieniczne idealne dla skóry

płatki kosmetyczne

Jeśli usuwanie makijażu jest dla Ciebie kłopotem i zmagasz się ze znalezieniem najwygodniejszego sposobu, aby to zrobić, najlepsze waciki do twarzy mogą być Twoim najlepszym asystentem do demakijażu. Jak być może wiesz, dokładny materiał czyszczący może pomóc w usuwaniu zanieczyszczeń z porów, co skutkuje zdrowym wyglądem. Bawełniane płatki do twarzy są jednym z przykładów takiego produktu. Możesz używać płatków bawełnianych do różnych celów, w tym do usuwania makijażu i nakładania produktów do pielęgnacji skóry. Nawet po kilkukrotnym nałożeniu makijażu mają one ogromny wpływ na utrzymanie elastycznej i zdrowej skóry.

Płatki kosmetyczne wielokrotnego użytku

płatki kosmetyczne

Płatki do makijażu wielokrotnego użytku są dokładnie tym, na co wyglądają – płatkami, które mogą być używane do usuwania makijażu raz po raz. Mamy na myśli to, że nie będziesz musiała wyrzucać jednego po użyciu. Zamiast tego, możesz usunąć makijaż, umyć płatek do makijażu wielokrotnego użytku, a następnie użyć go następnego dnia, aby usunąć makijaż. Istnieją różne opcje w zależności od preferencji. Niezależnie od wybranego formatu, są one zazwyczaj wykonane z miękkiego, przyjaznego dla skóry materiału, takiego jak bawełna lub mikrofibra, aby nie powodować podrażnień. Płatki kosmetyczne z a-manada.pl są wykonane w 100% z czystej i naturalnej bawełny. Te bawełniane płatki posiadają unikalną 4-warstwową konstrukcję, która oferuje ultra wysoką chłonność. Doskonale zaspokajają wszystkie potrzeby związane z pielęgnacją skóry. Te bawełniane płatki są idealne do nakładania kremu, toniku, oleju, balsamu i środka ściągającego oraz do usuwania makijażu i lakieru do paznokci. Są miękkie i delikatne na tyle, aby oczyścić skórę dziecka. 

Ekologiczne waciki kosmetyczne – zalety

Te zrównoważone płatki do demakijażu są przygotowane przy użyciu mikrofibry, która jest super miękka i delikatnie dla Twojej skóry. Pomoże oczyścić Twój makijaż bez bycia szorstkim dla Twojej skóry. W przeciwieństwie do chusteczek lub zwykłych płatków bawełnianych dostępnych na rynku, te płatki do demakijażu nie są przygotowane przy użyciu chemikaliów, które mogą zaszkodzić Twojej skórze na dłuższą metę. W przeciwieństwie do niektórych innych zrównoważonych alternatyw, które mogą być wykonane z szorstkich materiałów, ekologiczne płatki kosmetyczne wielokrotnego użytku są przyjazne dla wszystkich rodzajów skóry. Technologia mikrowłókien jest nie tylko miękka i delikatna dla skóry, ale również na tyle delikatna, że zatrzymuje pigmenty, dzięki czemu z łatwością zapewnia dokładne oczyszczenie skóry, nie będąc przy tym szorstkim dla cery. Skóra wrażliwa? Bez obaw, w ekologicznych płatkach micelarnych wielokrotnego użytku nie ma szorstkich materiałów, które mogłyby pogorszyć stan Twojej skóry. Nie wspominając o tym, że są testowane dermatologicznie, są bezpieczne dla wszystkich rodzajów skóry i Twoich oczu.