Pierwsza rocznica ślubu

pierwsza rocznica związku

Prezent na pierwszą rocznicę ślubu mógłby wydawać się kłopotliwy, ale po zastanowieniu wcale nie musi taki być. Pierwsza rocznica związku po zawarciu małżeństwa jest zwana papierową, co oznacza że można ofiarować swojej drugiej połówce prezent wykonany z papieru – może to być więc kartka.

I tyle?

Kartki na rocznicę ślubu są zwykle bardzo osobistym prezentem i trudno się temu dziwić, skoro małżeństwo trwa dopiero rok, a uczucia między małżonkami wciąż są świeże i mocno egzaltowane. Kartki na rocznicę ślubu z życzeniami napisanymi własnoręcznie będą doskonałą pamiątką.

pierwsza rocznica związku

Jeżeli kartka jest dla niektórych zbyt małym prezentem mogą się oni pokusić o dodanie do tego własnoręcznie wykonanie figurki z origami w kształcie kwiatka – ewentualnie stworzyć cały bukiet, który wyciśnie z małżonki łzy wzruszenia. Tak oryginalny i miły dla oka prezent pozostawi w głowie przyjemne wspomnienie, do którego będzie można później wrócić.

Uczucia na papierze

Trudno jest ująć w słowa to, co czuje się do swojej drugiej połówki, ale warto to robić. Odrobina pracy włożona w sformułowanie myśli na tak ważnej kartce spotka się z miłym zaskoczeniem lub wzruszeniem u osoby obdarowanej, sprawdź ofertę https://www.twojakartka.pl/rocznice/. Nie trudno jest mówić codziennie, że się kocha, jeśli faktycznie się to czuje. Trudniej opisać za co, w jaki sposób i jak bardzo – ponieważ to jest stan umysłu, który po prostu trudniej ubrać w słowa.

Kartki na rocznicę ślubu zostaną w szufladzie na wiele lat, a kiedy przyjdzie dziesiąta, piętnasta lub pięćdziesiąta rocznica będzie można do niej wrócić, a to jest naprawdę, naprawdę cenne.