Modna torba na jesień

Torebka to nieodłączny element ciekawej stylizacji. Jest jej uzupełnieniem i warto poświęcić trochę czasu, by przekonać się jakie torebki będą najmodniejsze w jesiennym sezonie. Jak wybrać torebkę elegancką i gustowną?

XXL torebki nadal są modne

O tym, że każda kobieta potrzebuje dużej, pojemnej torby już nie raz można było się przekonać. W tym sezonie projektanci również dostrzegli potrzeby kobiet i zaproponowali modne torebki XXL. Tej jesieni nosimy nie tylko duże torebki. Tej jesieni nosimy modne torebki, które są ogromne. Kształt torby może przypominać shopperkę, listonoszkę czy kuferek z przedwojennych stylizacji. Każdy fason jest modny. Najważniejszy jest rozmiar. W tym sezonie żadna z pań nie dopasuje do stylizacji torebki, która byłaby za duża.

Torby pikowanie

Kilka sezonów wstecz na nasze ulice przebojem wkroczyły pikowane kurtki i zdobyły serca kobiet. W tym sezonie bardzo modne stały się pikowane torebki. Pikowana torebka damska może być dodatkowo ozdobiona kolorowymi kamieniami czy równie modnym łańcuszkiem. W takiej wersji będzie idealna na wyjście do kina, czy wieczorną kolację ze znajomymi. Pikowana czarna listonoszka sprawdzi się na codzienne wyjścia. Czy pikowane torebki staną się tak popularne i lubiane, jak pikowane kurtki?

Etniczne frędzle?

Torebka damska – np. taka https://deezee.pl/torebki w tym sezonie musi być bardzo widoczna. Frędzle są jednym ze sposobów zwrócenia uwagi na torebkę, która stanowi główną ozdobę stylizacji. Frędzle występują przy tych mniejszych i tych większych torebkach. Również frędzle są duże i widoczne.

Tej jesieni modne torebki są bardzo dobrze widoczne. Są duże, eleganckie i często stanowią główną ozdobę stylizacji. Nie wolno również zapomnieć o kolorach dominujących w jesiennej stylistyce. Butelkowa zieleń, miodowy brąz czy torebki dwukolorowe to dodatki, które sprawią, że stylizacja będzie niebanalna i na pewno modna.