Klapki z futerkiem – obuwnicze must have

klapki z futerkiem

Kobiety szybko zmieniają o nich zdanie. Jeśli nawet do pewnego momentu wydawało im się, że klapki z futerkiem nadają się wyłącznie do noszenia po domu, szybko przekonały się, że są w błędzie. Damskie buty przyozdobione futrem są nie tylko stylowe, ale też bardzo wygodne!

Wzbogacona wersja letniego obuwia

Klapki kojarzone z butami idealnymi na plażę zyskały nowe oblicze, a to za sprawą przyjemnego w dotyku kawałku puchu. Dzięki temu

na letnie obuwie wylansowane przez Gucciego zaczęto patrzeć zupełnie z innej perspektywy. Kolorowe futerko – jeśli chodzi o rodzaje odcieni, wybór jest naprawdę ogromny – dodaje całej stylizacji przysłowiowego pazura. Zwykłe jeansy i gładka koszulka nie muszą być nudną kompozycją, gdy na nogach nosi się włochate klapki!

Na wiele okazji

Klapki z futerkiem można założyć w rozmaitych okolicznościach: na spacer po parku, spotkanie z przyjaciółmi, a nawet na randkę! Niech mężczyzna obudzi w sobie wodze fantazji. Nie ulega wątpliwości, że obuwie z puszkiem jest bardzo seksowne.

Klapki z futerkiem znakomicie kooperują ze spódniczkami, sukienkami, szortami, legginsami, a nawet… ogrodniczkami. Eklektyzm w modzie zawsze jest mile widziany, a zestawianie ze sobą poszczególnych elementów odzieży każdej kobiecie dodaje więcej pewności siebie.

Przykuwające uwagę klapki kupisz tutaj.

Na poprawę humoru

Futrzane klapki można nosić jako domowe kapcie. Stopy otulone miękkim materiałem odpoczywają, a każdorazowe spojrzenie na stopy od razu wywołuje na twarzy uśmiech. Klapki z futerkiem zawsze poprawiają humor!