Jak utwardzać top no wipe?

Coraz więcej pań wzbogaca swoją kolekcję lakierów hybrydowych o nowe produkty, które mają sprawić, że ich manicure będzie jeszcze piękniejszy i solidniejszy. W takim dobrym zestawie nie powinno więc zabraknąć topu no wipe, który jest nowością na rynku. Dzięki niemu można jeszcze szybciej i efektowniej wykończyć piękny manicure i to zarówno w salonie kosmetycznym, jak i we własnym domu. Co warto wiedzieć o tym produkcie? Podpowiedź poniżej.

Top no wipe – perfekcyjne wykończenie manicure

Top no wipe został stworzony przez producentów, by jeszcze bardziej udoskonalić tak uwielbiany przez kobiety manicure hybrydowy. Doskonale utrwala, dając efekt lekko połyskujących paznokci. Co ważne, wiele pań szybko zastępuje tradycyjny top topem no wipe, dlatego iż nowsza wersja nie wymaga przemywania odtłuszczaczem, co jest wygodniejsze i szybsze.

Top no wipe nie tylko do lakierów

Wiele pań, które uwielbiają wszelkie zdobienia na paznokciach obowiązkowo muszą wyposażyć się w tą nową wersję topu. Dlaczego? Nie posiada on warstwy dyspersyjnej, co oznacza, że idealnie nadaje się do wykańczania manicure, na którym znajdują się różnorodne pyłki i ozdoby. Koniecznie trzeba go mieć, chcąc stworzyć na swoich paznokciach tak modny obecnie efekt lustra, efekt syrenki, efekt holo oraz wiele, wiele innych.

Gdzie go szukać?

Najlepiej kupić top no wipe tego samego producenta co lakiery oraz baza. Wówczas panie będą miały pewność, że produkty idealnie będą współgrać ze sobą, tym samym manicure będzie doskonały.