Celebrytki srebrne wciąż bardzo popularne

Delikatne celebrytki srebrne od wielu sezonów to nieprzemijający hit mody. Jeśli chodzi o łańcuszki celebrytki, to jeszcze do niedawna były one wykonywane głównie ze złota, obecnie coraz większą popularność zdobywają modele srebrne. Cechują się one niesamowitą delikatnością, klasą oraz stylem, pasują do każdego typu kobiecej urody oraz są niesamowicie subtelne.

Srebrne naszyjniki celebrytki pasują do wszystkiego

Można by zastanawiać się, dlaczego celebrytki srebrne są ostatnimi laty tak bardzo popularne. Prawda jest taka, że pokochały je nawet największe gwiazdy Hollywood. Wszystko dlatego, że są one niesamowicie uniwersalne, przez co można je skompletować niemalże ze wszystkim. Celebrytki srebrne doskonale podkreślą charakter wieczorowej stylizacji, będą też wspaniałym uzupełnieniem casualowych ubrań.

Długie, cienkie łańcuszki z dopasowanymi do nich zawieszkami są znane chyba każdej kobiecie. Kupic je można we wszystkich salonach jubilerskich, także tych działających w internecie. Srebrne naszyjniki celebrytki nie są drogie, przez co znajdują się w zasięgu każdej kobiety.

Zawieszki – ukryte znaczenie

Jeśli chodzi o celebrytki srebrne od jubilera Anka Biżuteria, to ich łańcuszek jest zazwyczaj bardzo cienki i delikatny. To zawieszka gra tutaj pierwsze skrzypce. Warto wiedzieć o tym, że może mieć ona różne kształty, a także – ukryte znaczenia. Dając komuś celebrytkę z zawieszką w kształcie serca, można dać do zrozumienia, że żywi się do tej osoby mocniejsze uczucia. Z kolei zawieszka w kształcie anioła może symbolizować opiekuńcze uczucia, a ta w formie koniczynki – szczęście i powodzenie.